Kolor wiecznych róż

Kolory wiecznych róż są niczym tęcza.


Dlaczego tylko 3 kolory wiecznych róż w standardowej kolekcji? Postawiliśmy na 3 kolory wiecznych róż, które najczęściej wybierają nasi Klienci – naszym zdaniem to taki pewniak. Wysyłając codziennie naście paczek z Flower Box’ami jest nam ciężko zaopatrzyć się kolejne kartony tzw. masterbox’ów (zbiorcze/hurtowe paczki z dużą ilością stabilizowanych róż). Brakuje nam w biurze po prostu miejsca, ale również zależy na świeżości kwiatów. Nie chcemy zaopatrzyć się w aż tak dużą ilość kwiatów ze względu na upływającą datę ich świeżości. Dlatego składamy co miesiąc zamówienia na wieczne róże aby otrzymać towar najlepszej jakości.

Ciemnoczerwony kolor wiecznych róż Ciemnoczerwona Różowy kolor wiecznych róż Pudroworóżowaczerwony kolor wiecznych róż

Czerwona

Czy mogę zamówić inny kolor wiecznych róż? Oczywiście! Nie zamykamy się na propozycje naszych Klientów.
Stabilizowane róże występują w wielu kolorach, dzięki czemu można stworzyć wyjątkowe i limitowane dekoracje, według indywidualnych potrzeb Klienta.

Biały kolor wiecznych różMalinowy kolor wiecznych różFuksjowy kolor wiecznych różCiemnoróżowy kolor wiecznych różWieczne różeWieczne różeWieczne różeChabrowy kolor wiecznych różTiffany kolor wiecznych róż Wieczne różeWieczne różeLawendowy kolor wiecznych różFioletowy kolor wiecznych różRainbow kolor wiecznych róż Żółty kolor wiecznych różPerłowo żółty kolor wiecznych różMiętowy kolor wiecznych różChanel kolor wiecznych różCzarny kolor wiecznych róż

Jak możesz zauważyć, jesteśmy w stanie wykonać kompozycję florystyczną w niemal dowolnej kolorystyce wiecznych róż. Co więcej, możemy połączyć kolory tak aby otrzymać barwny Flower Box. Jak na poniższym zdjęciu. Opcji jest wiele, wszystko zależy od Ciebie.

róże wieczne mix

Zadaj sobie kilka pytań i dostosuj dekorację do Twoich potrzeb.

  • Twoje wesele planujesz w konkretnej kolorystyce?
  • Twoja marka ma nadany kolor przewodni?
  • Jesteś fanką np. fioletu?

Z Flovely to możliwe, dlatego wybierz odpowiedni kolor wiecznych róż dla siebie i napisz do nas wiadomość: info@flovely.pl
Uszyjemy na miarę, dekoracje właśnie dla Ciebie.

Śledź nasz profil na Instagramie @flovely.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *