FLOWER BOX DLA FIRM

Jesteś zainteresowany całkowitą personalizacją Flower Box? Firmowym logo na pudełku, innym kolorem a nawet rozmiarem? Szukasz niepowtarzalnego koloru wiecznych róż? Usługa Flovely Buisness, daje Twojej firmie możliwość wyróżnienia się wśród Klientów, pracowników, dostawców.
Zamówienia hurtowe przyjmujemy powyżej 50 szt. Skontaktuj się z nami mailowo: info@flovely.pl
Zaufali nam wielcy i jeszcze więksi, dołącz do nas. Naszymi Klientami są m.in. L'oreal x NOTINO, Mercedez-Benz, NEONAIL, MARS, Multikino.

Flower BOX DLA FIRM

Wyróżnij się. Na długie lata.

W naszych Flower Box'ach stosujemy róże wieczne najlepszej jakości na Świecie. Sprowadzamy je specjalnie dla Ciebie z Ekwadoru. W przeciwieństwie do kwiatów ciętych nasze wyglądają perfekcyjnie przez minimum 2 lata. Nie wymagając przy tym jakiejkolwiek pielęgnacji.

W naszych Flower Box'ach stosujemy róże wieczne najlepszej jakości na Świecie. Sprowadzamy je specjalnie dla Ciebie z Ekwadoru. W przeciwieństwie do kwiatów ciętych (które więdną w kilka dni) nasze wyglądają perfekcyjnie nawet 3 lata. Nie wymagając przy tym jakiejkolwiek pielęgnacji.

flower box wieczne róże warszawa

Ekskluzywne pudełka

INDYWIDUALNE PROJEKTY GRAFICZNE

Zobaczysz szybciej niż myślisz. Projekt.

16 lat na rynku! Profesjonalny zespół florystów i grafików zapewni błyskawiczne przedstawienie oczekiwanego produktu w ciągu 24h. Prześlemy Tobie wizualizację Flower Box z wybranym kolorem róż, pudełka oraz Twoim logo do akceptacji. Z Flovely wiesz co kupujesz.

pudełka flower box