WIECZNE RÓŻE

Wieczne róże to kwiaty żywe poddane procesowi stabilizacji. Z pewnością pozostaną świeże nawet 3 lata!
Nasze róże wieczne, sprowadzane są z Ekwadoru, niewątpliwie najlepszej farmy róż wiecznych na świecie.
Flower Box z subtelnie pachnącymi wiecznymi różami nie wymaga pielęgnacji.

Flower Box'y z wiecznymi różami dostarczamy zawsze bezpiecznie i na czas.

Wieczne róże to kwiaty żywe poddane procesowi stabilizacji. Z pewnością pozostaną świeże przez min. 3 lata! Nasze róże wieczne, sprowadzane są z Ekwadoru, niewątpliwie najlepszej farmy róż wiecznych na świecie. Flower Box z subtelnie pachnącymi wiecznymi różami nie wymaga pielęgnacji. Flower Box'y z wiecznymi różami dostarczamy zawsze bezpiecznie i na czas.

2 w 1 PREZENT I DEKORACJA

Niezbędny dodatek do pięknych wnętrz.

Flower Box'y Flovely podbijają serca blogerek i entuzjastów dekoracji wnętrz. Nie ma się co dziwić! Pasują do każdego stylu i wystroj, nadając pomieszczeniu spersonalizowanego charakteru. Wszyscy pokochali je za elegancką formę i nowoczesny dizajn.

pachnący flower box

Relaksującą atmosfera w domu.

Relaksującą atmosfera w Twoim domu.

Odkryj luksusowy zapach naszych Flower Boxów, który kryje w sobie uzależniającą kombinację słodkich nut czarnej porzeczki, kuszących akordów frezji i róż, rozgrzewającego ambroksanu i ziemnej paczuli. Ciesz się eleganckim i subtelnym zapachem przez wiele tygodni.

perfumy flower box

FLOWER BOX

Piękne. Na długie lata.

W naszych Flower Box'ach stosujemy róże wieczne najlepszej jakości na Świecie. Sprowadzamy je specjalnie dla Ciebie z Ekwadoru. W przeciwieństwie do kwiatów ciętych nasze wyglądają perfekcyjnie przez minimum 2 lata. Nie wymagając przy tym jakiejkolwiek pielęgnacji.

W naszych Flower Box'ach stosujemy róże wieczne najlepszej jakości na Świecie. Sprowadzamy je specjalnie dla Ciebie z Ekwadoru. W przeciwieństwie do kwiatów ciętych (które więdną w kilka dni) nasze wyglądają perfekcyjnie przez 3 lata. Nie wymagając przy tym jakiejkolwiek pielęgnacji.

flower box wieczne róże warszawa

Ekskluzywne pudełka

Ekskluzywne, zamszowe pudełka

Poczuj aksamitną delikatność.

Czy wiesz, ze nasze pudełka składamy sami, ręcznie, w Polsce a aksamitny materiał, sprowadzamy specjalnie dla Ciebie z Włoch? Przykładamy szczególną wagę do każdego najmniejszego szczegółu, bo doskonale wiemy, jak bardzo cenisz sobie najwyższą jakość.

pudełka flower box